E-rejestracja - instrukcja

Drogi Pacjencie,

poniższa instrukcja przedstawia sposób logowania, umówienia wizyty oraz pobrania dokumentacji medycznej po wykonanej wizycie.

Rejestrację do Poradni Centrum Rehabilitacji w Górznie za pomocą Portalu Pacjenta wykonują osoby pełnoletnie, które posiadają skierowanie do poradni rehabilitacyjnej.
W przypadku chęci umówienia dziecka, prosimy o kontakt telefoniczny.

Jeśli posiadasz już konto w Portalu Pacjenta MSWiA – przejdź do punktu II – umówienie wizyty.

 

I. Pierwsze logowanie do Portalu Pacjenta MSWiA.

 

   1. Przejdź na stronę https://e-zdrowie.mswia.gov.pl/

 

 

   2. Wybierz „Zaloguj się” w prawym górnym rogu.

 

 

   3. Wybierz dostępy dla Ciebie sposób logowania. Polecamy logowanie przez aplikację mObywatel. Aby zalogować się za pomocą aplikacji, wybierz ten bezpieczny sposób logowania.

 

 

   4. Po wybraniu tej opcji, nastąpi przekierowanie do strony logowania za pomocą aplikacji mObywatel. Postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na tej stronie.

 

 

   5. Zaloguj się do aplikacji mObywatel, wybierz opcję: „Kod QR” a następnie „Zeskanuj kod QR”

 

 

   6. Po poprawnym zalogowaniu do Portalu, w pierwszej kolejności, należy wypełnić tabelę z danymi kontaktowymi klikając ikonę „Moje konto”

 

 

   7. Aby wypełnić dane korespondencyjne, wybierz opcję „Edytuj dane”.

 

 

   8. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia z Portalu, w zakładce „Konfiguracja powiadomień” zaznacz odpowiedni kanał do powiadomień.

 

 

   9. W celu potwierdzenia danych, prosimy o kontakt telefoniczny do poradni: 65 5361 243 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Niezależnie od tego czy dane zostały już potwierdzone, moższ przejść do punktu II i umówić wizytę.

 

II. Umówienie wizyty za pomocą Portalu Pacjenta MSWiA.

 

   1. Mając wypełnione wszystkie dane przy pierwszym logowaniu, zaloguj się na stronie https://e-zdrowie.mswia.gov.pl/ i przejdź do zakładki „Umów wizytę”. W zakładce „Konsultacje” możesz wpisać słowo rehabilitacyjna co spowoduje wyświetlenie poradni rehabilitacyjnej.

 

 

   2. Z menu „Placówka” wybierz „Poradnia Rehabilitacyjna Górzno 63, 64-120 Górzno” i kliknij „Znajdź termin”

 

 

   3. Na liście dostępnych wolnych terminów, wybierz ten który Ci odpowiada. Najeżdżając myszką na symbol  , pojawi się opcja „Rezerwuj”.

 

 

   4. Sprawdź czy wszystko się zgadza i w oknie podsumowania wizyty wybierz „Potwierdzam wizytę”

 

 

   5. Po wykonaniu rezerwacji, przejdź do zakładki „Skierowanie”.

 

 

   6. Wpisz kod skierowania lub dołącz skan wersji papierowej.

 

 

   7. Jeśli posiadasz dodatkowe dokumenty i chcesz je dołączyć, możesz to zrobić w zakładce „Załączniki” lub zabrać je ze sobą na wizytę.

 

 

   8. W zakładce „Wywiad wstępny” możesz wypełnić „Formularz wywiadu wstępnego”.

 

 

   9. Po wykonanej wizycie, możesz przejść do zakładki „Dokumentacja medyczna” i pobrać lub podejrzeć dokumentację medyczną z wykonanej wizyty.