Basen po modernizacji

Czy wiecie, że basen rehabilitacyjny to ulubione miejsce ćwiczeń większości naszych pacjentów? Za nami jest już kompleksowa modernizacja tej części centrum. Odnowiona została niecka basenowa, jak również sąsiednie pomieszczenia -  łazienki i przebieralnie.

Całość jest odmalowana, podłogi i ściany wyłożono nowymi płytkami. Inwestycja znacząco podnosi komfort użytkowania obiektu dla pacjenta. Udało się wygospodarować nowe pomieszczenie na dodatkową przebieralnię, dzięki czemu pacjenci mają większą możliwość zachowania intymności. Co  najważniejsze, wszędzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu jest dużo cieplej – efekt odczuwalny jest już od momentu wejścia na basen!

Basen rehabilitacyjny SP ZOZ Centrum Rehabilitacji w Górznie to obiekt nowoczesny i w pełni dostosowany do potrzeb pacjentów z dysfunkcjami ruchu. Posiada schody, krzesełko oraz poręcze umożliwiające wejście do niecki basenowej i korzystanie z zabiegów.  Jednocześnie mogą w nim ćwiczyć cztery osoby.

Pacjenci mają do dyspozycji  również komplet przyborów do zajęć w wodzie, takich jak: makarony, hantle, skrzydełka czy pasy wypornościowe.