Aktualności

Oferta pracy

SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabilitacji w Górznie przyjmie do pracy osobę do promocji wizerunku Centrum i prowadzenia strony internetowej oraz Facebooka

26 lipca 2021

Przyjęcia Pacjentów

Przyjęcia Pacjentów

Ze względu na stan pandemii przyjęcia pacjentów odbywają się o wyznaczonej godzinie podanej przez pracownika Działu Planowania Przyjęć. Prosimy nie przyjeżdżać ani wcześniej ani później, tylko w wyznaczonym czasie. Wjazd na teren Centrum będzie możliwy, nie wcześniej niż o wyznaczonej porze.


Zakaz odwiedzin

Zakaz odwiedzin

Ze względu na trwający stan pandemii nadal obowiązuje zakaz odwiedzin w budynku. Dopuszczamy jedynie spotkania z osobą z rodziny w parku w godzinach 14:00-17:30 na następujących warunkach:


Podziękowania dla pani Ani

Podziękowania dla pani Ani

Dyrektor Magdalena Wilk oraz przedstawiciele załogi Centrum Rehabilitacji w Górznie podziękowali za wieloletnią pracę Pani Annie Krysztofiak.


Zlecimy naprawę dachu

Zlecimy naprawę dachu

SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabilitacji w Górznie (gmina Krzemieniewo) zleci naprawę opierzenia dachowego na budynku pałacu

23 czerwca 2021

Życzenia na Dzień Dziecka

Życzenia na Dzień Dziecka

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Naszym małym pacjentom życzymy wytrwałości w rehabilitacji i szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim dzieciom - życzymy wielu okazji do zabaw na świeżym powietrzu!

1 czerwca 2021

Nasi pracownicy - Elżbieta Krzyżosiak

Nasi pracownicy - Elżbieta Krzyżosiak

Co my bez niej zrobimy? Zastanawiają się koleżanki z pracy, kiedy mowa jest o tym, że Elżbieta Krzyżosiak – pielęgniarka oddziałowa wybiera się na emeryturę.

28 maja 2021

Wesprzyj nas darowizną

Wesprzyj nas darowizną

W pandemii koronawirusa przestrzegamy wszelkich obostrzeń sanitarnych chcąc jak najlepiej zadbać o zdrowie naszych pacjentów i personelu. Teraz mogą nas Państwo w tym wesprzeć wpłacając darowizny na konto bankowe.

27 maja 2021

Wizyta dyrektora

Wizyta dyrektora

W Centrum Rehabilitacji w Górznie gościliśmy Dyrektora Departamentu Zdrowia MSWiA Pana Krzysztofa Wawro. To była jego pierwsza wizyta w naszej placówce, więc staraliśmy się jak najszerzej zaprezentować codzienną pracę centrum

25 maja 2021