Przyjęcia bezpośrednio ze szpitala

Informujemy, iż w związku z pandemią koronawiursa, istnieje możliwość przyjęcia pacjenta na pobyt rehabilitacyjny w naszym centrum bezpośrednio z oddziału szpitalnego.  W takiej sytuacji formalności dopełnia lekarz prowadzący albo wskazana przez niego osoba w szpitalu. Zachęcamy do kontaktu z medykami i skorzystania z oferty.

Bezpośrednie przekazanie pacjenta ze szpitala na rehabilitację do centrum ogranicza jego kontakt z osobami z zewnątrz i zmniejsza ryzyko zachorowania na koronawirusa. Tym samym prowadzi do szybkiego rozpoczęcia rehabilitacji, co jak wiadomo ma znaczący wpływ w usprawnianiu ruchowym chorej osoby.

Aby skierować pacjenta do naszego centrum bezpośrednio z oddziału szpitalnego lekarz albo wskazana przez niego osoba powinni:

- zgłosić w centrum planowany wypis pacjenta poprzez przesłanie Karty kwalifikacji  (mailem na adres: rezerwacje@rehabilitacjamsw.pl). 

- 2 dni przed przekazaniem pacjenta do naszej placówki wykonać u niego badanie na COVID 19.

- poprosić rodzinę o kontakt z Centrum Rehabilitacji w Górznie w celu ustalenia, co pacjent powinien zabrać ze sobą  na czas pobytu w naszej placówce.

- przekazać pacjenta do Centrum Rehabilitacji w Górznie wraz z kompletem dokumentów  (skierowanie, karta informacyjna leczenia szpitalnego, negatywny wynik badania na COVID19). 

Więcej informacji na ten temat mogą Państwo otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu: 65 5361 227.

SP ZOZ MSWiA Centrum Rehabilitacji w Górznie to placówka z wieloletnim doświadczeniem w usprawnianiu ruchowym pacjentów. Naszą specjalnością jest rehabilitacja osób po endoprotezoplastyce, urazach układu kostno - szkieletowego (w tym urazach czaszkowo-mózgowych oraz urazach i operacjach kręgosłupa) a także wszelkich schorzeniach neurologicznych.