Aktualności

Potrzebne szkolenia

W kwietniu w naszym Centrum odbyły się dwa szkolenia. Pierwsze dotyczyło ochrony danych osobowych, w szczególności danych medycznych dotyczących pacjentów.

16 maja 2018

Dzień pracownika Służby Zdrowia

Jak co roku, 6 kwietnia, pracownicy służby zdrowia obchodzą swoje święto. Pamiętają o nim pacjenci i uczniowie szkoły w Górznie.

15 kwietnia 2018

Nowy kierownik oddziału

Od 1 kwietnia kierownikiem oddziału rehabilitacji w centrum jest lekarz Tomasz Wątor. Pan doktor pracuje w Górznie już od 8 lat.

14 kwietnia 2018

Zwyczaje wielkanocne

W naszym Zespole Szkół Specjalnych realizuje się projekt edukacyjny pod nazwą "Zwyczaje Wielkanocne w Polsce". Dzieci czytają, oglądają i szukają informacji na temat świątecznych zwyczajów w różnych regionach kraju.

6 kwietnia 2018

Nagrodzeni w konkursie

"Sanatorium moich marzeń" - pod takim hasłem ogłoszono ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla szkół szpitalnych i sanatoryjnych. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół przy Szpitalu Uzdrowiskowym Słoneczko w Kołobrzegu.

6 kwietnia 2018

Życzenia

Życzenia od Dyrekcji i pracowników Centrum Rehabilitacji w Górznie

28 marca 2018

Dla pacjentów po endoprotezach

W naszym Centrum, ze względu na przebywającą dużą ilość pacjentów po zabiegu endoprotezy, prowadzona jest nauka chodu o kulach.

21 marca 2018

Wiosna w parku

W drugim tygodnia marca trwały prace porządkowe w parku przy Centrum. Pracownicy pograbili i wywieźli zeschnięte liście i usunęli połamane gałęzie. Park gotowy jest już na przyjście wiosny.

18 marca 2018

Ograniczenie odwiedzin

W związku ze wzrostem zachorowań na infekcje wirusowe dróg oddechowych prosimy o ograniczenie odwiedzin chorych przebywających na oddziale rehabilitacji.

12 lutego 2018